Na obiekcie Estadio de Mendizorroza dnia 2023-11-05 13:00 miało miejsce spotkanie Alaves vs Almeria zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj odbył się emocjonujący mecz w ramach 12. kolejki La Liga pomiędzy drużynami Alaves i Almeria. Spotkanie odbyło się na Estadio de Mendizorroza o godzinie 13:00. Pomimo wyrównanej gry, wynik na przerwę pozostał bezbramkowy. Ostatecznie to Alaves zdobyło jedynego gola w drugiej połowie, ustalając wynik meczu na 1-0. Sędzią spotkania był Juan Luis Pulido Santana z Hiszpanii.

La Liga - Kolejka 12

Wczoraj na Estadio de Mendizorroza odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Alaves i Almeria. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 dla gospodarzy, co dostarczyło wielu emocji kibicom obu zespołów.

Przebieg meczu nie obfitował w wiele bramek, jednak emocje wzrosły w 79. minucie, gdy A. Sedlar zdobył bramkę dla Alaves, ostatecznie decydującą o zwycięstwie drużyny gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Alaves.

W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. Dla gospodarzy kartkami ukarani zostali Andoni Gorosabel (25') i Luis Rioja (81'), natomiast dla drużyny przeciwników kartki zobaczyli Gonzalo Melero (14'), Luís Maximiano (52') oraz Lucas Robertone (59').

Sędzią spotkania był Juan Luis Pulido Santana, który skutecznie kierował meczem, dbając o przestrzeganie zasad gry.

Po zwycięstwie nad Almeria, kolejnymi rywalami Alaves będą Barcelona, Granada CF oraz Mallorca. Z kolei Almeria zmierzy się z zespołami Real Sociedad, Getafe oraz Real Betis.