Na obiekcie Power Horse Stadium dnia 2024-02-12 20:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Almeria i Athletic Club zakończone wynikiem 0-0

W ostatniej kolejce La Ligi drużyna Almerii podejmowała Athletic Club w spotkaniu, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Mimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i mecz zakończył się wynikiem 0-0. Spotkanie to odbyło się na Power Horse Stadium w dniu 12 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Oto relacja z tego starcia.

Mecz pomiędzy Almerią a Athletic Club na Power Horse Stadium

Spotkanie pomiędzy Almerią a Athletic Club zakończyło się remisem 0-0. Mimo braku bramek, emocje na boisku były ogromne, a kibice nie mogli narzekać na brak sytuacji podbramkowych. Mecz odbył się w ramach 24. kolejki La Ligi na Power Horse Stadium o godzinie 20:00. Sędzią głównym był Hiszpan Victor Garcia Verdura.

Sprawozdanie z meczu

Zapowiadało się na widowisko pełne bramek, jednak piłkarze obu drużyn nie potrafili pokonać świetnie dysponowanych bramkarzy. Od samego początku spotkanie miało szybkie tempo, z obiema drużynami szukającymi okazji do strzelenia gola.

W 27. minucie Largie Ramazani z Almerii otrzymuje żółtą kartkę po brutalnym wejściu w rywala. Kilka chwil później, w 34. minucie, Marc Pubill również dostaje kartonik za faul na środku boiska.

Pomimo starań obu zespołów, pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0. Po przerwie Almeria rusza do ataku z determinacją, co skutkuje kolejną żółtą kartką dla Ramazaniego w 53. minucie. Jednak radość kibiców przerywa decyzja sędziego, który ukarł Ramazaniego czerwoną kartką za brutalne wejście w przeciwnika.

Napór Almerii pozbawionej jednego zawodnika nie przynosi zamierzonego efektu, a Athletic Club wykorzystuje sytuację, starając się przejąć inicjatywę. Oihan Sancet otrzymuje żółtą kartkę w 84. minucie za przewinienie w środku boiska.

Mimo starań obu ekip, wynik nie ulega zmianie i mecz kończy się remisem 0-0. Almeria kończy spotkanie z dziewięcioma zawodnikami na boisku po drugiej żółtej kartce dla Ramazaniego, co stanowiło trudne wyzwanie dla gospodarzy.

Obie drużyny muszą teraz skupić się na kolejnych meczach. Almeria zmierzy się z Atletico Madrid, Celtą Vigo oraz Sevillą, natomiast Athletic Club czekają starcia z Gironą, Realem Betis oraz ponownie z Atletico Madrid.