Spotkanie Osasuna - Almeria, wynik 1-0

W meczu 19. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Osasuna podejmowała Almerię na Estadio El Sadar. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 1-0. Jedynego gola w meczu zdobył (imię zawodnika). Wynik na przerwę to 1-0. Mecz odbył się 4 stycznia 2024 roku o godzinie 16:00.

Emocjonująca wygrana Osasuny nad Almerią

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Osasuna i Almeria na Estadio El Sadar był pełen emocji i napięcia. Ostatecznie to gospodarze sięgnęli po zwycięstwo 1-0, pokonując gości z Almerii. Spotkanie to miało miejsce w ramach 19. kolejki La Liga, a atmosfera na stadionie była gorąca niczym hiszpańskie słońce.

Gol, który zapewnił Osasunie zwycięstwo, padł już w 27. minucie meczu. Autorem trafienia był A. Budimir, który wykorzystał okazję po asyście niejakiego [zawodnika z Almerii]. Bramka ta sprawiła, że gospodarze wyszli na prowadzenie 1-0, co było ostatecznym wynikiem spotkania.

Mecz nie obył się bez kartek. W 29. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Lucasowi Robertone z drużyny gości. Kolejną żółtą kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy, Alejandro Catena, w 89. minucie meczu. Chumi z Almerii również zakończył mecz z kartką, ponieważ został ukarany żółtą kartką w 75. minucie.

Następne mecze dla Osasuny to starcia z takimi rywalami jak Barcelona, Getafe oraz Sevilla. Z kolei drużyna z Almerii zmierzy się z Gironą, Realem Madryt oraz Alaves. Będziecie śledzić losy obu drużyn w kolejnych spotkaniach?