Granada CF vs Almeria, wynik spotkania 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Granada CF a Almerią w ramach 25. kolejki La Ligi. Po zaciętym starciu obu drużyn, ostatecznie padł remis 1-1. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Almerii 1-0, jednak druga połowa przyniosła wyrównanie. Ciekawe sytuacje, widowiskowe akcje - to wszystko zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie oraz przed telewizorami. Szczegóły spotkania poniżej.

Relacja z przebiegu meczu Granada CF - Almeria

Data: 18 lutego 2024

Godzina: 15:15

Liga: La Liga

Kolejka: 25

Miejsce: Estadio Nuevo Los Cármenes

Sędzia Główny: Jesus Gil Manzano (Hiszpania)

Sprawozdanie z meczu

Na Estadio Nuevo Los Cármenes w Granadzie odbył się zacięty mecz pomiędzy miejscowym Granada CF a drużyną Almerii. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszego gwizdka sędziego.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie ambitnie, ale to goście zdołali otworzyć wynik już w 9. minucie. Strzał Sergio Arribasa pokonał bramkarza Granady, dając Almerii prowadzenie 1-0. Pomimo starań zawodników Granady, do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa była pełna emocji. W 75. minucie to jednak zespół Granady wyrównał stan meczu. M. Uzuni popisał się skutecznym strzałem, a asystę zanotował Gerard Gumbau. Wynik brzmiał zatem 1-1, a obie drużyny walczyły o kolejne bramki.

W trakcie meczu kibice mogli obserwować wiele ostrej gry, co skutkowało również kartkami dla zawodników. Na 4. minucie Gonzalo Villar z Granady zobaczył żółtą kartkę, podobnie jak Gerard Gumbau w 68. minucie. Z kolei zawodnicy Almerii, Lucas Robertone (77'), Alejandro Pozo (90') i Aleksandar Radovanović (90'), również dostali upomnienia od sędziego.

Warto zauważyć, że żadnej z drużyn nie dopadła czerwona kartka, mimo zaciętej walki na boisku. Po zakończonym meczu obie ekipy muszą teraz skupić się na kolejnych wyzwaniach. Granada CF zmierzy się z Valencią, Villarrealem i Realem Sociedad, natomiast Almeria czekają starcia z Atletico Madryt, Celtą Vigo oraz Sevillą.

Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, jednak pełne zaangażowanie i determinacja zawodników sprawiły, że kibice do samego końca trzymali się swoich drużyn. Mecz pomiędzy Granada CF a Almerią na pewno pozostanie w pamięci fanów obu klubów na długo.