Mecz Real Madrid - Almeria na stadionie Estadio Santiago Bernabéu dnia 2024-01-21 15:15 - 3-2

W ostatnim starciu ligowym Real Madryt podejmował drużynę Almerii na Estadio Santiago Bernabéu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, pomimo że po pierwszej połowie to goście prowadzili 2-0. Zobaczymy jak to wszystko się działo.

Emocjonujące starcie na Estadio Santiago Bernabéu!

Ostatni weekend przyniósł fanom piłki nożnej wspaniałe widowisko na Estadio Santiago Bernabéu, gdzie Real Madrid podejmował Almerię w kolejce 21 La Liga. Mecz rozpoczął się o godzinie 15:15 w niesamowitej atmosferze, a sędzią głównym był Francisco Hernandez Maeso.

Przejdźmy teraz do samego przebiegu spotkania. Już w pierwszej minucie Largie Ramazani zdobył bramkę dla gości, wprawiając fanów Realu w osłupienie. Sytuacja Realu Madrid pogorszyła się, gdy Edgar González podwyższył prowadzenie Almerii na 2-0 tuż przed przerwą. Pierwsza połowa zakończyła się zaskakującym rezultatem 0-2 na korzyść gości, co z pewnością wzbudziło emocje na trybunach.

Potężne odrodzenie Realu

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a już w 57. minucie Jude Bellingham zdobył gola, zmniejszając prowadzenie Almerii na 2-1. Napięcie na stadionie rosło, gdy Vinícius Júnior w 67. minucie doprowadził do wyrównania! Real Madryt odzyskał wiarę i naciskał na przeciwnika. W 90. minucie Dani Carvajal popisał się kapitalnym trafieniem, ustalając wynik na 3-2 dla gospodarzy. To było zwycięstwo godne wielkiego szacunku, które wywołało euforię wśród kibiców Realu Madrid!

Należy również zauważyć, że emocje przeniosły się także na boisko, gdzie sędzia musiał ukarać kilku zawodników żółtymi kartkami. Jude Bellingham, Eduardo Camavinga i Daniel Carvajal zostali ostrzeżeni po stronie gospodarzy, podczas gdy Largie Ramazani, Dion Lopy, Alejandro Pozo, Edgar González i Luis Javier Suárez zobaczyli żółte kartki w barwach Almerii.

Mecz z pewnością dostarczył wielu wrażeń i zapadnie długo w pamięci kibiców obu drużyn. Real Madrid teraz czeka kolejne wyzwania, a ich następne spotkania z Las Palmas, Getafe i Atletico Madrid z pewnością będą obserwowane przez fanów z wielkim zainteresowaniem. Z kolei Almeria zmierzy się z Alaves, Valencią i Athletic Club, starając się odnieść kolejne zwycięstwa w La Liga.