Almeria - Villarreal 0-2

Na stadionie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos dnia 2023-03-04 15:15 odbyło się spotkanie między Almeria oraz Villarreal zakończone wynikiem 0-2

Almeria - Villarreal, wynik 0-2. W dniu 2023-03-04 15:15 na stadionie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 24 pomiędzy Almeria a Villarreal.

Las Palmas kontra Almeria, wynik końcowy 0-1

Las Palmas - Almeria, wynik meczu - 0-1

W meczu 29. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Las Palmas podejmowała u siebie Almerię w Estadio de Gran Canaria. Spotkanie, które odbyło się dokładnie wczoraj o godzinie 15:15, zakończyło się zwycięstwem gości 1-0. Wynik na przerwę był identyczny, a jedynego gola dla Almerii zdobył XYZ w pierwszej połowie. Las Palmas nie zdołało odrobić strat i ostatecznie musiało uznać wyższość rywali.

Almeria vs Sevilla, wynik 2-2

Almeria vs Sevilla, wynik spotkania - 2-2

W czwartkowy wieczór na Power Horse Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Almeria i Sevilla, który zakończył się remisem 2-2. Spotkanie to było częścią 28. kolejki La Liga. Po pierwszej połowie to Almeria prowadziła 1-0, jednak Sevilla zdołała odrobić straty i doprowadzić do wyrównania. Mecz ten miał miejsce dokładnie tydzień temu, 11 marca o godzinie 20:00.

Mecz Celta Vigo - Almeria wynik 1-0

Celta Vigo - Almeria, wynik spotkania: 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Celta Vigo i Almeria w ramach 27. kolejki La Ligi okazał się niezwykle zaciętym widowiskiem. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to ostatecznie padł decydujący gol zapewniający zwycięstwo Celta Vigo 1-0 nad Almerią. Spotkanie odbyło się na stadionie Abanca-Balaídos, a wydarzyło się to dokładnie 3 dni temu o godzinie 20:00.

Mecz pomiędzy Almeria vs Atletico Madrid, wynik końcowy 2-2

Na obiekcie Power Horse Stadium odbyło się spotkanie Almeria - Atletico Madrid: 2-2

W ostatnim meczu ligowym Almeria zmierzyła się z Atletico Madrid w starciu pełnym emocji, które odbyło się na Power Horse Stadium. Choć spotkanie zakończyło się remisem 2-2, to kibice mieli okazję śledzić zaciętą rywalizację obu drużyn. Mecz miał miejsce 2 dni temu, 24 lutego 2024 roku, o godzinie 20:00 czasu lokalnego, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną walkę, gdyż wynosił 1-1.

Mecz Almeria vs Athletic Club zakończony wynikiem 0-0

Na obiekcie Power Horse Stadium dnia 2024-02-12 20:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Almeria i Athletic Club zakończone wynikiem 0-0

W ostatniej kolejce La Ligi drużyna Almerii podejmowała Athletic Club w spotkaniu, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Mimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i mecz zakończył się wynikiem 0-0. Spotkanie to odbyło się na Power Horse Stadium w dniu 12 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Oto relacja z tego starcia.

Granada CF kontra Almeria, wynik 1-1

Granada CF vs Almeria, wynik spotkania 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Granada CF a Almerią w ramach 25. kolejki La Ligi. Po zaciętym starciu obu drużyn, ostatecznie padł remis 1-1. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Almerii 1-0, jednak druga połowa przyniosła wyrównanie. Ciekawe sytuacje, widowiskowe akcje - to wszystko zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie oraz przed telewizorami. Szczegóły spotkania poniżej.

Mecz pomiędzy Valencia kontra Almeria, wynik 2-1

Valencia vs Almeria, wynik spotkania 2-1

W ostatniej kolejce La Liga drużyna Valencia podejmowała Almerię na Estadio de Mestalla. Mecz odbył się 3 lutego o godzinie 13:00. Valencia zdołała wygrać to spotkanie 2-1, zdobywając oba gole jeszcze przed przerwą, co pozwoliło im utrzymać prowadzenie do samego końca. Pozycja w tabeli La Liga pozwala im na nadzieję na walkę o czołowe lokaty.